E shtunë, 28 Mars, 2020
11 C
Tirana

“Shqipëria digjet, kryeministri krihet”/ Ish-deputeti publikon videon e Ramës

Lexo edhe ...

Mbi 2 mijë viktima në Francë, Macron hedh idenë e një borxhi të përbashkët

Në Francë numri i viktimave nga koronavirusi i ka kaluar 2 mijë. Nga të dhënat e 24 orëve të fundit rezulton se kanë humbur jetën...

Nuk bën më pjesë në planet e Simeones,Roma gati të përfitojë

Kampionati është ndalur për shkak të emergjencës së Coronavirus, por zërat e merkatos kanë kohe që kanë filluar. Aq shumë sa që Mundo Deportivo...

Ndërron jetë nga koronavirusi Princeshë Maria Teresa

Ditën e sotme oborri mbretëror i Spanjës është tronditur pasi Princesha Maria Teresa ka ndërruar jetë pas konfirmimit të saj si e prekur nga...

Juventus mer vendimin për pagat e lojtarëve

Lojtarët dhe trajneri i ekipit të parë heqin dorë nga një pjesë e pagës. Kursimi... 90 milion euro. Juventus është skuadra e parë italiane që...

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka publikuar një video ku shfaqet kryeministri Edi Rama, për të cilin thotë se nuk mban përgjegjësi për dëmet që kanë pësuar shkollat në Tiranë, por është i shqetësuar për rrjetën e koshit të basketbollit.

Përmes një statusi në “Facebook”, Vasili e ka konsideruar një sjellje kriminale nga ana e kreut të qeverisë.

Shqiperia digjet kryeministri krihet.(VIDEO).Shkollat mu ne mes te Tiranes me rrezik shembje nga Sami Frasheri tek Emin Duraku.Kryeministri atje nuk shkon dot.Kryeministri qesh e loz dhe ka sot vetem hallin e rrjetes se koshit te basketbollit te gjimnazi Ismail Qemali ne Tirane.Kjo eshte sjellje kriminale.

Publiée par Petrit Vasili sur Lundi 9 décembre 2019

Postimi i Petrit Vasilit:

Shqiperia digjet kryeministri krihet.(VIDEO).

Shkollat mu ne mes te Tiranes me rrezik shembje nga Sami Frasheri tek Emin Duraku. Kryeministri atje nuk shkon dot.

Kryeministri qesh e loz dhe ka sot vetem hallin e rrjetes se koshit te basketbollit te gjimnazi Ismail Qemali ne Tirane.

Kjo eshte sjellje kriminale.

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Mbi 2 mijë viktima në Francë, Macron hedh idenë e një borxhi të përbashkët

Në Francë numri i viktimave nga koronavirusi i ka kaluar 2 mijë. Nga të dhënat e 24 orëve të fundit rezulton se kanë humbur jetën...

Nuk bën më pjesë në planet e Simeones,Roma gati të përfitojë

Kampionati është ndalur për shkak të emergjencës së Coronavirus, por zërat e merkatos kanë kohe që kanë filluar. Aq shumë sa që Mundo Deportivo...

Ndërron jetë nga koronavirusi Princeshë Maria Teresa

Ditën e sotme oborri mbretëror i Spanjës është tronditur pasi Princesha Maria Teresa ka ndërruar jetë pas konfirmimit të saj si e prekur nga...

Juventus mer vendimin për pagat e lojtarëve

Lojtarët dhe trajneri i ekipit të parë heqin dorë nga një pjesë e pagës. Kursimi... 90 milion euro. Juventus është skuadra e parë italiane që...

Vetëvendosje kërkon zgjedhje të jashtëzakonshme pas koronavirusit

Lëvizja Vetëvendosje tha të shtunën se deklaratat e presidentit të Kosovës Hashim Thaçi për këshillime me partitë politike për formimin e qeverisë së re,...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT