E premte, 28 Janar, 2022
9.5 C
Tirana

Shqipëri-Kosovë/ Detaji i veçantë që fshihet në kollaren e Ramës (FOTO)

Aktualisht po mbahet mbledhja e përbashkët mes dy qeverive Kosovë-Shqipëri. Në këtë mbledhje janë të pranishëm kryeministri Edi Rama së bashku me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti, përfaqësues të tjerë të dy shteteve.

Kreu i qeverisë Edi Rama, shquhet për detajet në veshjet e tij. Jo vetëm për atletet, por edhe për përzgjedhjen e kollareve me tonalitete të forta.

Kollarja e kryeministrit të vendit, ka një miksim të shifrave të buxhetit të shtetit.

 

Rama di si të tërheqë vemendjen. Shpesh në intervista ai ka pohuar se bën tendencë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Fakte të panjohura mbi shkencëtarët më të famshëm të të gjitha kohërave

Ju ndoshta mund t’i njihni emrat e këtyre figurave historike të shkencës, si dhe zbulimet e tyre më të famshme. Por ndoshta mund të...

Pas acarit, rikthehen reshjet e shiut. Si do të jetë moti për këtë fundjavë

Reshjet e shiut pritet të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit të ditës së shtunë, në pjesën më të madhe të...

Shp*rthimi në banesën e Dukës, 34-vjeçari i arrestuar me shenja dj*gie në dorë

34-vjeçari i arrestuar për vendosjen e tritolit në banesën e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, rezulton me shenja djegie në dorë....

Pa të dashurën me shokun e tij, detaje nga sherri me th*ka në Berat

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon sherrit me thika në Berat, ku dy persona përfunduan me plagë të shumta në...

Faza e fundit e konfliktit dhe fati i “Foltores”

Nga: Ergys Mërtiri Pas muajsh tensione që degjeneruan deri në konfrontim fizik, përplasja Basha-Berisha po fillon të zbehet, ndërsa revolucioni i organizuar nga foltorja shkon...