E mërkurë, 20 Janar, 2021
0 C
Tirana

“Shpresa mbetet”, shefja e Infektivit ndan foton prekëse

Shefja e Spitalit Infektiv, Najada Çomo, ka ndarë me miqtë e saj në Facebook, një foto të saj pas një dite të lodhshme pune. Ndonëse duket qartë lodhja në fytyrë, Çomo nuk e ka humbur shpresën.

Ajo i bashkohet edhe një herë thirrjes së mjekëve e Ministres së Shëndetësisë, që qytetarët të mbajnë maskat dhe të ruajnë distancën, si një ndër format ku mund të mos infektohesh.

“Pas lodhjes, shpresa mbetet, qe ju do ti respektoni masat, per mbajten e maskave dhe distancimit fizik”, shkruan ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...