E mërkurë, 28 Korrik, 2021
22.5 C
Tirana

Shpërthen pas komenteve Aulona: Të tjerat bëjnë seks për para

Aulona Musta e cila tashme njihet nga të gjithë, si prezantuesja e emisioni ‘Thumb’, gjatë një komunikimi me fansat e saj, ka treguar se përdor vetëm 3 kremëra si dhe shumë maska e serume për të luftuar plakjen, duke mos zgjedhur në këtë mënyrë ndërhyrjet kirurgjikale.

Por në fakt Aulona është përballur me një koment nga një fanse e cila e ka irrituar.

Ndjekësja i thotë se “ka ngelur për paratë e reklamave”, ndërsa Aulona ia kthen:

Nuk është turp te ngelesh për leket e reklamave, se janë leke pune… Por s’keni faj qe habiteni, se jeni mësuar me personazhe qe e kane me kollaj të bëjnë sekse për para, se sa reklama për para. Te dyja pune janë në fakt, por unë kam zgjedhur me mirë marketingun, para prostitucionit”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si mund të shmangen epidemitë

Numri i vdekjeve të raportuara nga COVID-19 ka kaluar 4 milionë, sipas Universitetit Johns Hopkins që regjistron infektimet dhe vdekjet. Në 100 vitet e...

Politikani lituanez dënohet me burg për spiunim për Rusinë

Një gjykatë në Lituani dënoi politikanin Algirdas Paleckis me gjashtë vjet burgim, pasi e shpalli fajtor për spiunim për Rusinë. Gjykata e rrethit Siauliai vendosi...

Lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas statistikave të publikuara nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti me...

Zgjedhje të parakohshme? Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se qeveria e Albin Kurtit nuk do të zgjasë shumë, duke paralajmëruar se në...

I pandehur me ish-ministrin Tahiri/ Rrëzohet kërkesa e Jaeld Çelës për liri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka rrëzuar  kërkesën e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela, për lirimin nga...