E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Shpërthen Nard Ndoka: Ata që nuk protestuan dje, mos të hanë m*t sot

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka u ka kthyer përgjigje atyre që kanë komentuar protestën që u zhvillua një ditë më parë për vrasjen e Klodian Rashës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ndoka shkruan se ata persona që nuk kanë protestuar dje, sot të mos thonë asgjë…porn ë një formë pak më banale.

“Ata që nuk protestuan dje, të pakten mos të hanë “mut” sot!”- shkruan Ndoka në rrjetin social, Facebook.

Ndërkohë, është paralajmëruar një tjetër protestë në orën 18:00, te Ministria e Brendshme. Po në atë orë, do të jetë dhe dalja publike e kryeministrit Edi Rama për ngjarjen e rëndë të ndodhur dy ditë më parë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vetë e bëri vaksinën, Rama ua pret shkurt deputetëve

Kryeministri Rama deklaroi në konferencën me gazetarët se asnjë ministër, deputet dhe drejtor që nuk është mbi 75 vjeç, nuk do të jetë i...

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Covid

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...