Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, shënohen 3 viktima


               Publikuar në : 12:04 - 14/02/20 B H

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Bulqizë, teksa shpërthimi i një bombole gazi i ka marrë jetën 3 personave.

Sipas BalkanWeb, ngjarja është regjistruar në Ostren të Madh të Bulqizës, ndërsa 1 person ka mbetur i plagosur.

Deri më tani nuk dihet identiteti i personave që kanë humbur jetën si dhe atij që është plagosur.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT