E enjte, 25 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

Shkrumbohet mjeti në Llogara, shpëton shoferi

Një mjet ka shpërthyer në flakë dhe është djegur plotësisht në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Llogara.

Burimet bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit ka arritur të dalë me shpejtësi pa u lënduar.

Mjeti ka qenë në ecje kur ka marrë flakë, dhe shkak dyshohet të jetë bërë një defekt teknik.

Për shkak të mjetit të djegur, për disa minuta trafiku në rrugën e Llogarasë është bllokuar.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Pranga mësueses, u dërgonte foto e video intime nxënësve 13 dhe 14-vjeçarë

Një ish-mësuese zëvendësuese 19-vjeçare me Sistemin e Shkollës së Qarkut Cleveland, u arrestua pasi autoritetet thanë se ajo ndau materiale seksuale me disa fëmijë....

Lira turke në nivelin më të ulët historik, mijëra protestues kundër Erdoganit

Njerëzit në rrugët e Stambollit kanë shprehur shqetësimin për rënien e lirës turke në nivele rekord ndaj dollarit të mërkurën, një ditë pasi presidenti...

Përballja e PD me berishizmin

Nga: Mero Baze Partia Demokratike për herë të parë në tridhjetë vite po tronditet nga përballja me berishizmin. Edhe pse e ka pasur berishizmin instrument...

“Më ka bërë presion drejtori”, skenari për heqjen nga puna të nëninspektorit

Azem Rexhepi, është denoncuesi i radhës që ka trokitur në dyert e emisionit “Stop” në Tv Klan. Këtë mbrëmje në “Stop” është publikuar rasti...

“Më falsifikuan firmën”/Delegatja nxori “blof” Berishën, reagon Floriana Garo

Zëdhënësja e "Foltores", moderatorja Floriana Garo ka shprehur qëndrimin e saj sa i takon pretendimeve të një delegateje, se firma e saj ishte falsifikuar...