E hënë, 18 Tetor, 2021
21.5 C
Tirana

Shkojnë me pushime, por Majlinda Bregun e kap “halli” me të bijën (Foto)

Krijohet përshtypja që vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda i kushton shumë rëndësi profilit të saj në “Instagram”. Kjo vihet re nga fotot e kuruara që vetë ajo përzgjedh me shumë kujdes për t’i publikuar në llogarinë e saj, e për t’i ndarë më pas me ndjekësit.

Së fundmi, Majlinda Bregu ka postuar në rrjetin e saj social, një foto nga pushimet, teksa dallohet se çfarë ‘peripecish’ kalon ajo dhe i biri, për të shkrepur foton e duhur të Kejdës.

Krahas fotos, Bregu shkruan: “Mosha digitale. Pushime te mbara te gjithëve qe janë betuar se s’do prekin celular me dore.”

 

View this post on Instagram

 

Mosha digitale??. Pushime te mbara te gjitheve qe jane betuar se s’do prekin celular me dore??#digitalage #parentsneverrest

A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sa janë dhe sa do të jenë SHBA në ngjarjet që po përjeton Partia Demokratike

Nga: Preç Zogaj Pyetjes së parë, “sa janë”, ia dinë përgjigjen gjithë shqiptarët. Edhe ata që bëjnë sikur nuk e dinë. Janë shumë. Janë me...

Boiken Abazi jep dorëheqjen nga drejtimi i “Vetëvendosjes”

Boiken Abazi ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i degës së "Lëvizjes Vetëvendosje" në Shqipëri. Ai njofton me anë të rrjeteve sociale, se dorëheqjen e...

Pse humbi Albin Kurti?

Nga: Baton Haxhiu Tregimi ndër shqiptarë se çdo çudi zgjat jo më shumë se tri ditë dhe pastaj kalohet në një tjetër ngjarje çuditëse, për...

Rekord i ri/ 700 mijë shqiptarë kanë ikur nga vendi nga 2008

Që nga viti 2008 deri në 2020-n, janë rreth 700 mijë shtetas shqiptarë që kanë marrë leje qëndrimi në një nga shtetet e Bashkimit...

COVID-19 i merr jetën ish-Sekretarit Amerikan të Shtetit

Ish-Sekretari Amerikan i Shtetit, Colin Powell, ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 84-vjeçare. Colin Powell, Sekretari i parë me ngjyrë i Shteteve të...