E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Shkoi me makinë luksoze te selia e PD, demokratët -Salianjit: Tradhtar

Disa protestues demokratë kanë lëshuar ofeza ndaj deputetit Ervin Salianji, e po kështu e kanë konsideruar edhe tradhtar.

Deputeti i Bashës mbërriti me një automjet luksoz në oborrin e PD-së, ku ndodheshin demokratët, në përgatitje të protestës kundër Ramës dhe Vuçiç.

Pasi zbriti nga makina luksoze, Salianji kaloi përmes turmës duke provokuar demokratët.

Para protestës ka patur tensione në selinë blu. Disa militantë kanë tentuar të futen me forcë në godinë, ndërsa kjo e fundit ruhet nga një numër i konsiderueshëm personash. Po kështu nuk kanë munguar fyerjet dhe sharjet në drejtim të kryedemokratit Lulzim Basha.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...