E premte, 24 Shtator, 2021
13.5 C
Tirana

Shkëlzen Berisha uron nënën për 8 mars, në foto edhe Armina

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka uruar me një foto dhe një dedikim të veçantë nënën e tij, Lirien në ditën ndërkombëtare të gruas.

Por, krahas urimit, në foto ai ka përfshirë edhe partneren e tij, Armina Mevlani.

“Jo nje dite, por as nje jete nuk do mjaftonte per te falenderuar “bekimin” e Zotit per njerezimin …. Nenen. Gezuar 8 Marsin ❤️”, shkruan Shkëlzeni teksa publikon foton.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...