E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

Shëtitje me qenin buzë liqenit, Jozefina Topalli thumbon politikanët

Edhe këtë fundjavë ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka vendosur të shijojë qetësinë e natyrës.

Topalli ka vendosur të dalë xhiro buzë liqenit të Shkodrës me qenushin e saj. Me anë të një postimi në Instagram, ish-kryeparlamentarja ka sulmuar politikanët teksa i krahason me sytë e qenit.

‘Victor Hugo pyeste:” Nese shikon ne syte e nje qeni, si mund te dyshosh se, ai nuk ka shpirt?”. … dhe pastaj, kur shikon masken e disa politikaneve… zgjedhja eshte e thjeshte‘, shkruan Topalli, ndërsa nuk dihet nëse e ka për një person në veçanti.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...

Pandemia i bëri shqiptarët “dembelë”

Pandemia Covid-19 ka shkaktuar nivele të larta të “dembelizmit” në të gjithë vendin. Personat në moshë pune që nuk po kërkojnë një punë u...

Lionel Mesi hyn në histori, fiton “Topin e Artë” nr.7

Lionel Mesi mbetet numri një i futbollit botëror, madje duke thyer rekorde e duke hyrë në histori si fituesi më i madh i kësaj...