E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Sherri në jaht, Wanda ia bën “8 me 2” Icardit

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara shquhet për karakterin e fortë, duke mos lëshuar pe, si në futboll ashtu edhe në jetën private.

Së fundmi gazetari argjentinas Angled De Brito ka bërë publike një histori mes çiftit, teksa bëhet fjalë për disa vite më parë, kur Mauro dhe Wanda kishin shkuar diku me pushime.

Wanda Nara ishte e vetëdijshme se shumë femra të bukura po mundoheshin t’i afroheshin Mauros së saj. Gjithashtu, ajo ishte në dijeni për një telefon celular të dytë të cilin sulmuesi po e përdorte për pjesën e privatësisë. Mirëpo, pikërisht telefoni i dytë në atë dytë relaksi në një jaht, u bë mollë sherri për të dy.

Wanda e kishte vërejtur se Icardit i kishte mbërritur një mesazh aspak i pëlqyeshëm, teksa reagimi ishte tepër i ashpër. Bashkëshortja e sulmuesit të Interit nuk u përmbajt, duke e hedhur telefonin e sulmuesit në det.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...

Meta merr në mbrojtje Berishën, akuzon Kim se po shkel sovranitetin e vendit

Pas një periudhe të gjatë heshtje, një ditë më parë kreu i shtetit, Ilir Meta, u prononcua për mediat duke u rreshtuar krah aleatit...

Dështimin e “Lëvizjes Berisha”, nuk e ndal dot as Sali Berisha

Nga: Mero Baze Lulzim Basha ka filluar të ketë fat pa bërë asgjë. Si në shumicën e karrierës së tij politike. Beteja e rrugës që...