E shtunë, 23 Janar, 2021
9 C
Tirana

Sherri në ish-Bllok, dy persona mbetën të plagosur

Një konflikt është shënuar mbrëmë gjatë natës në ish-Bllok, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në këmbë.

Ngjarja është regjistruar përballë barit “Telekom”. Mësohet se i plagosuri, 39-vjeç, ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë një tjetër person është lënduar me sende të forta.

Dyshohet se i dëmtuari me sende të forta ka plagosur me armë zjarri 39-vjeçarin, pas një konflikti që ata kanë pasur.

Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...