E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Sherr pas komentit, Zaimina ia mbyll gojën fanses së Tayna-s

Zaimina Vasjari ka replikuar me një fanse të Tayna-s, pas një komenti të bërë në foton e kësaj të fundit.

Edhe pse është larguar prej kohësh nga muzika, Zaimina ka marrëdhënie të mira me shumë prej të famshmëve shqiptarë.

Tayna prej ditësh po shijon pushimet në Tajlandë, nga ku ka postuar shumë foto. Në një prej tyre, Zaimina i komenton reperes me një emoji të zjarrit, duke e komplimentuar për format.

Pikërisht në atë koment një fanse e Tayna-s i ka shkruar Zaiminës, të cilën e quan dështake.

“Zaimin mbarove t’u i bo marketing vetes në Instagram të Tayna-s. Tayna bëji bllok kësaj dështakes!”, ka shkruar fansja, ndërkohë që Zaimina nuk e ka lënë me aq, por i ka mbyllur gojën me përgjigjen  e saj.

“Të bësh kompliment se sheh një femër të bukur dhe mbi të gjitha të talentuar nuk është marketing për veten. Po kaq horizont ke, nuk të vë faj. Sa për dështaken i kam 3 biznese të suksesshme, po ik merru bëj diçka për veten sa merresh në Instagram”, ia kthen Zaimina.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Betohen në Presidencë, Qeveria nis zyrtarisht mandatin e tretë

Pas betimit te presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri qeveritar vendosën të ecnin në këmbë përgjatë Bulevardit Dëshmorët...

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...

Meta merr në mbrojtje Berishën, akuzon Kim se po shkel sovranitetin e vendit

Pas një periudhe të gjatë heshtje, një ditë më parë kreu i shtetit, Ilir Meta, u prononcua për mediat duke u rreshtuar krah aleatit...