E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Sherr mes dy moderatorëve të “Top Channel”, zbardhet e vërteta

Për arsye ende të paqarta, marrëdhënia mes dy moderatorëve të “Top Channel”, Erjona Rusi dhe Flori Gjini është krisur. Ata shpesh reflektonin se kishin një marrëdhënie të ngushtë me njëri-tjetrin, por ende nuk dihen se kush kanë qenë arsyet e sherrit mes tyre.

Burime për “IconStyle.al” bëjnë të ditur se moderatorët e njohur të programit të përditshëm “Shqipëria Live ” në Top Channel, nuk ndiqen më në Instagram. Përflitet se mes dy moderatorëve, ka patur një konflikt.

Konflikti mes dy moderatorëve mesa duket ka kohë që ka nisur, sa që shpesh herë janë vërejtur edhe fërkime LIVE në emision.

Nga informacionet brenda televizionit, ata nuk shoqërohen më me njëri-tjetrin, ndonëse puna i ‘detyron’ që të jenë në ekran së bashku.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...