E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

Sherr me Luanën gjatë emisionit? Rezarti rikthehet në “Shiko Kush Luan” (VIDEO)

Pas largimit të tij nga emisioni “Shiko Kush Luan”, Rezart Veleshnja ka qenë emri më i lakuar në mediat rozë. Menjëherë vendin e aktorit e zuri kolegu i tij Irgen Çela, dhe u tha se shkak për largimin e tij ishte bërë një debat i fortë me Luanën.

Pak ditë më vonë ai konfirmoi se ishte larguar nga emisioni, për shkak të angazhimeve të tij dhe se nuk kishte pasur sherre me Luanën.

E ndërsa promoja e fundit e emisionit, konfirmoi marrëdhënien miqësore që kanë. Moderatorja ka publikuar në Instagram një video të shkurtër, në të cilën protagoniste është vetë ajo si dhe Irgeni me Rezartin.

 

View this post on Instagram

 

Cili fitoi??? Te shtunen kuptoni gjithcka ne Halloween-in me te cmendur qe ka njohur historia @shikokushluan 🎃

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...