E enjte, 5 Gusht, 2021
29.5 C
Tirana

Sherr live/ Çani: Je naiv, debil. Dyrnjaja: Kur jepja unë lajmet, ti ishe për një copë picë

Gazetarët Arian Çani dhe Denis Dyrnjaja kanë shpërthyer në akuza të ashpra midis tyre në studion e “360 Gradë” në Ora News. Akuzat kanë shkuar në personale midis tyre.

Më poshtë debati:

Dyrnjaja: Macron ishte në Kongresin amerikan dhe kërkoi që Shtetet e Bashkuara që të rindëhynë për një rend të ri të demokracisë dhe tregut. Të jesh në hapat e parë të këtij rendi që po mendohet të krijohet nëpërmjet Macron dhe Merkel duke menduar të fusin edhe SHBA-të që po dalin duke parë interesat e veta, është një gjë shumë e rëndësishme. Je në kohën atje ku është fillimi je pas kohe atje ku është Çani.

Çani: Nuk po të ofendoj! Argumentet e tua janë tërësisht naive. Ti je infantil. Ti je mësuar të japësh vetëm lajmet dhe thjesht dëgjon ç’thonë lajmet.

Dyrnjaja: Kur jepja unë lajmet, ti haje patate të skuqura me salçiçe nën e Koha Jonë, se kishe ardhur nga Gjirokastra. Mos të kalojmë në personale.

Çani: Unë nuk të fyeva. Ti je kalama përpara meje.

Dyrnjaja: Kur kam bërë unë lajme, ti ishe për një copë picë.

Çani: Je fëminor dhe je edhe debil. Ti je idiot. /oranews/

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha bën lëvizjen e papritur pas ultimatumit të Yuri Kim

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim, ka shtuar presionin, e ndërsa SHBA në shtator pret pensionimin e Berishës si dhe të hidhen themelet e...

Kishin kthyer shtëpinë në laborator dro*e, dy në pranga

Dy shtetas 32 dhe 33-vjeç janë vënë në pranga në sajë të operacionit të koduar "Baza", pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kishin marë me...

“Pasaporta e vaksinës”, një “teori konspirative” që po bëhet realitet

Një ditë më parë është konfirmuar zyrtarisht se New Yorku do të lejojë vetëm të vaksinuarit në bare, palestra e aktivitete argëtuese. Lajmi është...

Llogari bankare për të pastruar paratë, si e zbuloi FBI-ja 74-vjeçaren

S’janë të paktat rastet kur shtetasit e huaj strehohen në Shqipëri për t’iu shmangur drejtësisë në vendet ku janë rezident. Shtetasja amerikano-kanadeze, Lyda Harris,...

“Për lexim gjatë gushtit”

Nga: Skënder Minxhozi Ka qenë një kohë kur nxënësve ju jepej, gjatë pushimeve verore, një listë me libra për t’i lexuar. Atij brezi që e...