E martë, 23 Shkurt, 2021
2 C
Tirana

Sherr i përgjakshëm mes sirianëve në Durrës, një person plagoset rëndë

Disa qytetarë sirianë janë përleshur në rrugët e Durrësit mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur tek mbikalimi i Urës së Dajlanit teksa një person ka mbetur i plagosur. Dyshohet se ai është goditur me thikë në qafë dhe është plagosur rëndë.

Mësohet se ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Durrësit teksa është pa ndjenja momentalisht. Por ndërkohë duket se sirianët janë kthyer në një problematikë për Durrësin, teksa shihen në rrugët e qytetit dhe në lulishte duke lypur apo me plagë në gjymtyrë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mediu i jep fund dyshimeve: Marëveshja me Bashën do bëhet

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se negociatat me Kryedemokratin Lulzim Basha po vazhdojnë dhe sipas tij mes tyre do të ketë...

Si vdekja e një vëllai nxiti një revolucion

Në një qytet provincial të përgjumur, lindi një djalë me emrin Vladimir Uljanov. Kur të rritej ai do të luante një rol të madh...

Itali/ Kapet me 300 mijë euro drogë biznesmeni shqiptar (Emri)

Një shqiptar i identifikuar si Dorian Resili, ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ky i fundit ëstë kapur me drogë, e cila...

Shëndetësia/ Hajdari: Mjekët paradite punojnë në publik, pasdite në privat

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha bëri shumë bujë në opinionin publik, pasi ajo kishte liruar nga burgu disa persona të dënuar me burgim të...

Nuk vuani aspak nga i ftohti gjatë dimrit? Ja çfarë e shkakton këtë gjë

Shumica prej nesh,detyrohemi të përjetojmë një periudhë me mot të ftohtë për të paktën një pjesë të vitit. Dhe një studim i ri ka...