E martë, 30 Nëntor, 2021
8.5 C
Tirana

Shenjat më joshëse të horoskopit

Luani

Të lindurit e kësaj shenje digjen në flakë për partnerin e tyre. Edhe pse kanë një reputacion që i bën të njihen si manipulues dhe egocentrikë, kur e duan partnerin, do të bëjnë çdo gjë që ai të ndjehet mirë me ta. Luani nuk mund ta ndajë dashurinë nga intimiteti, të dyja janë pjesë që plotësojnë njëra-tjetrën për të, ndaj dhe e ka të vështirë të qendrojë pa e joshur partnerin.

Demi

Të lindurit e kësaj shenje janë shumë sensualë, dhe kanë një jetë intime shumë të kënaqshme. Atyre u pëlqen shumë kontakti fizik me partnerin. Kjo duke filluar nga prekjet e dorës, deri tek seksi. Gjithsesi duhet shumë mundim për të kënaqur pritshmëritë e kësaj shenje.

Binjakët

Ata i adhurojnë lojrat intime me partnerin, mund të jetë një lojë mendore apo një bisedë e nxehtë, apo dhe një lojë me role. Janë joshës nga natyra, dhe bëjnë për vete çdokënd me hijeshinë e tyre.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...