E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

S’do ta besoni/Miss-i shqiptar është arrestuar 4 herë nga policia

Missi shqiptar Trejsi Sejdini shpesh është sharë me ndjekësit në rrjetet sociale. Ajo është një vajzë rebele, madje e ka pranuar vetë teksa ka qenë e ftuara e radhës në emisionin ‘Why Not”.

Bukuroshja ka treguar një sekret që nuk e dinin të gjithë. Trejsi tregon se e kanë arrestuar katër herë deri tani, pasi është kapur nga policia pa patentë.

-A je arrestuar ndonjëherë?

Trejsi Sejdini: “Për patentë po, nja 4 herë.”

-Po pse pa patentë?

Trejsi Sejdini: “Kam qenë minorene, ça me bo, qejfi ha kumbulla të tharta”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...