E hënë, 29 Nëntor, 2021
10.5 C
Tirana

“Sdi të mbajë djalin”, bum kritikash ndaj Meghan Markle (FOTO)

Përdoruesit e Twitter-it kanë kritikuar Meghan Markle, se ka rrezikuar djalin e saj, gjatë një shëtitje në natyrë.

Nuk është hera e parë që vijnë një lumë kritikash ndaj saj, për mënyrën sesi ajo e mban djalin.

Përdoruesit e rrjeteve sociale i kanë kërkuar Meghan Markle që të marrë këshilla nga një dado, se si të përdorë mbajtësen për fëmijë, pasi fotografitë e fundit të saj, tregojnë se dukesha ka qenë në vështirësi.

Meghan nxori Archie-n për ajër të pastër, së bashku me dy qentë që ka me Princin Harry.

Por qytetarët pretendojnë se djali i tyre 8-muajsh dukej paksa jo rehat në mbajtësen që nëna e tij mbante para.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...