E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Sarah dhe DJ PM puthen në buzë (VIDEO)

Në “Big Brother Vip” është shkëmbyer puthja e parë romantike. Puthja ka ndodhur mes DJ PM dhe Sarës. Të dy janë diskutuar shumë prej banorëve si një çift i mundshëm, por pas disa zënkave ata të dy kanë konfirmuar për një tjetër hap.

Të dy kanë shfaqur pëlqimin që kanë për njëri-tjetrin, por kanë pranuar se njohjen do ta marrin me hapa ta ngadaltë dhe të sigurtë. Pas refuzimit për një darkë romantike që DJ PM i bëri mbrëmjen e djeshme Sarës, ka ardhur edhe puthja e shumëpritur.

PM ka deklaruar vazhdimisht se nuk ka marrë asnjë sinjal nga Sarah, por ishte kjo e fundit që e bëri hapin e parë dhe e puthi. Pas puthjes ajo e pyeti se nëse nuk i pëlqeu dhe ai thotë se “ishte e papritur”. Puthja e shumëpritur ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit, dhe tashmë mbetet për t’u parë nëse në “Big Brother Vip” do të krijohet çifti i parë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...

Nipi i deputetit me shokët në Dubai, Rrahman Rraja: Kam tre muaj pa folur me të

Deputeti socialist, Rrahman Rraja, ka reaguar për ngjarjen e zbardhur sot nga Policia e Lezhës ku i përfshirë në grabitjen me armë ishte nipi...