E hënë, 24 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Sarah shpërthen ndaj DJ PM: Qëndro me Trixën e Donaldin, ngjituni të tre

Sarah shpesh nuk i pëlqejnë shakatë e DJ PM, sikundër edhe ai të bukuroshes. Marrëdhënia e tyre ka patur luhatje të shumta. Ka qenë Pajtimi, i cili nuk e ka pritur mirë një deklaratë të Sarës, ndërsa kjo e fundit është kapur pas krahasimit që ai bëri. PM tha se do donte që ata të ishin më shumë si Beatrix dhe Donaldi, dhe Sarah nuk e pëlqeu këtë krahasim.

“Më vjen keq që ty të paska qëlluar femra e gabuar”, i është kthyer ajo. Sipas saj, DJ PM ka ngecur me të.

“S’ka faj PM jo. Se kur bën shaka PM duhet t’i pranosh të gjitha, t’i mbash në krah. Ndërsa, kur bëj shaka unë qenkan shumë të rënda dhe sidomos kur shakatë e mia kanë të bëjnë me një mashkull.

Dhe këtu pastaj fillojmë dhe me krahasimet. Po e kam thënë njëherë, e thashë tani dhe po e ripërsëris: më vjen keq që PM ka shprehur interes para se të hynte për mua dhe kur hyri këtu brenda ngeci me mua. Më vjen shumë keq”, tha ajo.

“Dhe po të pëlqeu marrëdhënie e Trixës me Donaldin, ik rri me këto të dy. Ngjituni të tre”, vazhdoi Sarah e revoltuar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mungonin avokatët, GJKKO shtyn seancën ndaj Fatos Tushes

Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka shtyrë në datën 2 shkurt seancën në ngarkim të Fatos Tushes, ish-kryetarit të Bashkisë Lushnje dhe...

Rama: Presidentin e ri do ta zgjedhim ne, do i kthejmë dinjitetin asaj zyre

Kryeministri Rama tha sot në mbledhjen e Grupit Parlamentar, se Partia Socialiste do të nisë punën për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës...

Mbyllja e shkollave për 3 ditë/Aktivistët: Ministrja bën meteorologen

Për tre ditë, shkollat do jenë të mbyllura për shkak të motit të acartë. Lidhur me këtë vendim, aktivistë të Qëndresës Qytetare kanë protestuar...

“E mbyllim në shkurt”/Rama mbledh Grupin Parlamentar të PS, ja çfarë do ndodhë

Në mbledhjen e Grupit Parlamentar, kreu i qeverisë Edi Rama iu është drejtuar socialistëve të angazhohen seriozisht në procesin e këshillimit kombëtar. Ai vuri...

Basha: Berisha po vë interesat e tij personale mbi ato të demokratëve!

Në Shqipëri zgjedhjet e pjesshme, të parakohshme lokale, më 6 mars, për të zëvendësuar kryetarët e gjashtë bashkive, që iu ka mbaruar mandati, priten...