E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

Sabri Fejzullahu tregon sa paguajnë këngëtarët për klikime

Këngëtari i njohur për publikun shqiptar, Sabri Fejzullahu i ftuar në emisionin “Gjesi në T7” është shprehur se publiku është dëshmia kryesore e suksesit të tij në muzikë.

Ai ka folur dhe për ata këngëtarë të cilët blejnë klikime me qëllim shtimin e shikueshmërisë në videoklipet që realizojnë.

“Me 100 euro i blen 32 mijë klikime.

Unë i jamë përjetësisht falenderues publikut tim i cili më ka ndjekur për gjithë këto vjet” tha këngëtari.

Image

Sabri Fejzullahu, edhe pse ka 5 dekada në skenën muzikore, vijon ende të dëgjohet e të jetë aktiv me koncerte e projekte muzikore.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...