Politikë

“Sa më shumë të lehin qentë”, Rama nxjerr videon me punimet në Rrugën e Arbërit

               Publikuar në : 08:47 - 11/02/19 S.N

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me postimin e punimeve në kantierin e Rrugës së Arbërit. Teksa ka ndarë me ndjekësit e tij videon nga punimet në Facebook, kryeministri thumbon edhe kritikët. Ai shkruan:

“Sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam,”– shkruan ai.

Mesazhi i Ramës:

MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje që s’kanë nevojë për koment nga kantieri i Rrugës së Arberit, duke ju siguruar të gjithë se sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam, ju uroj një javë të mbarë 👍

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT