E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

“Sa e ke hundën”, moderatorja i tregon vendin ndjekësit

Leila Kraja është një nga moderatoret më të suksesshme, e cila numëron mbi 100 mijë ndjekës.

E sigurisht, komentet në postimet e saj janë të shumta dhe nga më të ndryshmet. Së fundmi, një nga ndjekësit e ka kritikuar për hundën, duke i thënë se e ka të madhe si dhe e ka sugjeruar që ta bëjë operacion.

Por, moderatorja e ka publikuar mesazhin, duke i kthyer edhe një përgjigje që i ka treguar vendin më së miri.

‘Sa e ke hundën, zot më fal që po ta them, po mos e kurse bëje’, i shkruan fansi.

‘Kur të japin mend edhe profilet fallco. Faleminderit për sugjerimet por jo nuk do bëj operacione plastike. Jam shumë e kënaqur me këto çfarë Zoti më ka dhuruar’, është përgjigjur moderatorja.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...

Pandemia i bëri shqiptarët “dembelë”

Pandemia Covid-19 ka shkaktuar nivele të larta të “dembelizmit” në të gjithë vendin. Personat në moshë pune që nuk po kërkojnë një punë u...

Lionel Mesi hyn në histori, fiton “Topin e Artë” nr.7

Lionel Mesi mbetet numri një i futbollit botëror, madje duke thyer rekorde e duke hyrë në histori si fituesi më i madh i kësaj...