E diel, 13 Qershor, 2021
27 C
Tirana

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nisin pushimet e para bashkë

Tashmë aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Ajo ka hedhur pas krahëve divorcin e bujshëm, për të cilën u komentua për një kohë të gjatë.

Së fundmi çifti kanë nisur pushimet e para së bashku, dhe kanë zgjedhur të shkojnë në Venecia, Itali.

Nga atje Rudina nuk ka nguruar të publikojë foto, ku çifti shfaqen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Papa Françesku: Mesdheu është bërë varreza më e madhe në Evropë

Papa Françesku gjatë lutjeve të së dielës (13 qershor) tha se Mesdheu është bërë një nga "varrezat më të mëdha në Evropë", pasi kujtoi...

Kupa e Amerikës/ Nuk ka vetëm Europian, sot Brazil-Venezuelë, ora 23:00

Kur e gjithë vëmendja e opinionit sportiv është fokusuar tek Euro 2020, sot nis edhe Kupa e Amerikës 2021, me ndeshjen Brazil-Venezuelë (ora 23:00). Kupa...

Euro 2020/ Formacionet zyrtare, Angli-Kroaci gjithçka gati

Ndeshja e parë e ditës së sotme ajo mes Anglisë dhe Kroacisë nis në orën 15:00 dhe kombëtaret kanë publikuar dhe formacionet zyrtare.  

PD/ Voton i fundit nga kandidatët Agron Shehaj, ja fjala e tij për median

I fundit në rradhë nga kandidatët për kreun e Partisë Demokratike që votuan sot ishte Agron Shehaj. Në fjalën e tij pas hedhjes së...

Izrael/ Betohet sot qeveria e re, Netanyahu ‘zbret’ pas 12 vitesh nga pushteti

Në Izrael pritet të betohet sot një qeveri të re e cila do ta dërgojë Kryeministrin Benjamin Netanyahu në opozitë pas një 12 vjeçari...