E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Rrëzohet nga skela, humb jetën punëtori në Korçë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku një punëtor ka humbur jetën, për shkak se ra nga kati i dytë i ndërtesës në të cilën po punonte.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se viktima është rrezuar nga skela pasi ka humbur ekuilibrin, dhe fatkeqësisht ka gjetur vdekjen si pasojë e dëmtimeve të shumta.

Ngjarja ka ndodhur në tek zona e njohur si “Trekëndëshi”, teksa identiteti i viktimë nuk është bërë ende i ditur.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...