E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Rrëfehet Ilir Shaqiri: Më ka kërcënuar ish-pronarja dhe familja e saj (VIDEO)

Balerini Ilir Shaqiri ka rrëfyer për fillimet e jetesës së tij në Siçili, dhe vështirësitë gjatë karrierës së tij. Ai ndau me lojtarët e tjerë në “Big Brother Vip”, detaje nga jeta e tij profesionale dhe sakrificat që ka bërë.

Iliri tha se fillimisht punonte si mësues i këtij arti tek një shkollë private, por pagesa ishte tepër e ulët dhe aspak motivuese. “Ma jepte rrogën si me lugë kafeje, në fund të muajit kërkoja 5 lekshat nëpër shtëpi“, tha ai. Iliri tregoi se pas 4 vjetësh, vendosi që të hiqte dorë dhe të hapte institucionin e tij personal. Ky veprim solli, sipas Ilirit, edhe një sërë kërcënimesh nga ish-pronarja dhe familja e saj. “Më kërcënuan disa herë. I thash që unë kam ardhur për botë të lirë, por duhet të kesh kujdes, sepse unë nuk kam familje këtu, ju po”, tha Iliri.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...