E martë, 19 Janar, 2021
4 C
Tirana

Rrahu dhe kërcënoi të dashurën e të fejuarit, ja çfarë ka ndodhur me 30-vjeçaren

30-vjeçarja Margarita Gjoni, e cila u arrestua pasi ka kërcënuar dhe rrahur të dashurën e të fejuarit, është liruar nga burgu. Ajo ka shprehur pendesë për dhunën e ushtruar ndaj saj, dhe kësisoj i është dhënë masa “detyrim paraqitje”.

Sherri mes tyre i publikuar nga vetë Margarita, u bë virale përmes një videoje. Historia e shantazhit mori fund në Shkodër me ndërhyrjen e policisë.

30-vjeçarja Margarita Gjoni u arrestua, pasi publikoi në rrjetet sociale pamjet e dhunës që ushtronte ajo vetë ndaj një 22-vjeçareje, të cilën e akuzonte se kishte pasur marrëdhënie me partnerin e saj.

Në video, viktima një vajze e re, deklaron se ka qenë nën presionin e të riut për të mos treguar ngjarjen. Por kjo histori nuk mbyllet me kaq, pasi në rrjetet sociale u publikuan edhe dy video te tjera. Në një moment tjetër, 22 vjeçarja duket se mbahet serish në një dhome jashtë dëshirës se saj dhe ajo është përballe Margarita Gjonit dhe dy vajzave të tjera. Njëra prej tyre vijon të filmojë. Videoja përfundon në momentin kur Margarita fillon ta godasë 22-vjeçaren, dhe i kërkon shoqes së saj të mos filmojë më.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...