E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Rozana Radi ka qenë në “Portokalli” dhe ka ikur. Zbulohet arsyeja

Me anë të një postimi në Instagram, Rozana Radi ka kujtuar kohën kur dikur ka qënë pjesë e stafit të “Portokalli”-së. Qëndrimi i saj ishte mjaft i shkurtër, pasi Rozana tregon se dikush ia prishi dëshirën për të vijuar.

Ajo flet për kohën kur ka kaluar mirë me miqtë aktorë, por edhe për personat pas kuintave, të cilët mesa duket, paskan qenë arsyeja përse ajo është larguar nga “Portokalli”-a.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...