E martë, 14 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Ronaldo mërzitet i izoluar në shtëpinë e tij,shikoni vendin përrallor ku po e kalon tani karantinën

Më të lexuarat

Cristiano Ronaldo ka lënë një super vilë për një tjetër shtëpi, në mënyrë që të ketë më shumë hapësirë.

Si shumë të tjerë edhe sulmuesi i Juventus është i detyruar të qëndrojë në karantinë, për shkak të rrezikut nga Koronavirus. Megjithatë portugezi duket se u mërzit duke qëndruar i izoluar në shtëpinë e tij dhe ka vendosur të ndërrojë ambient.

Portugezi ka marrë me qera për një javë një shtëpi në fshatin e njohur Kanisal, për të cilën paguan 4 mijë euro në javë.

Një vilë me të vërtetë luksoze, ku janë të gjitha kushtet dhe Ronaldo ka mundësinë dhe hapësirën e mjaftueshme për të bërë stërvitje.

Një pishinë e madhe, një pamje e bukur e pyllit, por edhe e Oqeanit Atlantik. Çfarë mund të kërkonte më shumë sulmuesi?!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

U burgos për lajme të rreme, gazetari infektohet me koronavirus në qeli dhe ndërron jetë

Gazetari egjiptian, Mohamed Monir ka ndërruar jetë pasi u infektua me koronavirus në qelitë e paraburgimit. Monir u arrestua muajin e kaluar, pasi u shfaq...

“Hapat e ardhshëm për negociatat”/ Varhely takon kryenegociatorin e Shqipërisë

Komisioneri për Zgjerimin në BE, Oliver Varhelyi ka zhvilluar sot një takim me kryenegociatorin e Shqipërisë, Zef Mazi. Përmes një postimi në “Twitter”, Varheleyi shprehet...

OFL i dërgon formularin 4 personazheve të njohura në Shkodër

Operacioni Forca e Ligjit (OFL) i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë katër personazheve të njohur në Shkodër. Bëhet me dije se formularin e...

“Do paguajmë të gjithë banorët”/ Rama: Nis dhënia e granteve në Tiranë

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ka nisur shpërndarja e granteve për banesat e dëmtuara në Tiranë, nga tërmeti i 26 nëntorit. Ai theksoi se...

Shkëmbimi i bujshëm/ Ja çfarë i ofron Chelsea klubit të Atletico Madridit

“Daily Mirror” shkruan se Chelsea dëshiron portierin slloven të Atlético Madridit dhe ka në mendje edhe ofertën, që do të paraqesë. Përveç një shume të...