Robert Berisha nis lidhjen e re? Kapet ‘mat’ me një femër në Turqi (foto)

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit bëri shumë bujë në mediat rozë. Ishte vetë Roberti i cili ndau me publikun lajmin se ai dhe Nora nuk ishin më bashkë. Por tashmë ky i fundit është kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Ata i dhanë fund lidhjes pas 14 viteve, por Roberti duket se ka … Vazhdoni me leximin e Robert Berisha nis lidhjen e re? Kapet ‘mat’ me një femër në Turqi (foto)