E shtunë, 27 Shkurt, 2021
7 C
Tirana

Robert Berisha nis lidhjen e re? Kapet ‘mat’ me një femër në Turqi (foto)

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit bëri shumë bujë në mediat rozë. Ishte vetë Roberti i cili ndau me publikun lajmin se ai dhe Nora nuk ishin më bashkë.

Por tashmë ky i fundit është kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Ata i dhanë fund lidhjes pas 14 viteve, por Roberti duket se ka nisur një romancë të re.

Në media thuhet se këngëtari nuk ka humbur shumë kohë, dhe ka nisur tashmë një lidhje të re.

“Prive.al” ka publikuar një fotografi ku Roberti shfaqet nën shoqërinë e një bukurosheje.

Identiteti i vajzës ende nuk dihet, por ata ndodhen në një prej hoteleve më romantike e intime në Turqi, i preferuar shumë nga çiftet.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Nis vaksinimi në Korçë, 150 mjekë dhe infermierë marrin dozën e parë

Ditëne sotme ka nisur procesi i vaksinimit të bluzave të bardha në qytetin e Korçës. Fillimisht do të vaksinohen mjekët dhe infermierët, të cilët...

Shenjat nuk janë të mira për zgjedhjet e 25 prillit

Nga: Spartak Ngjela Kryesorja është se zgjedhjet do të administrohen vetëm nga dy partitë e mëdha: ky është një turp i stërzgjatur në Shqipëri. Por, në...

Basha: Pas 25 prillit, do vëmë në lëvizje prodhimin e energjisë së rinovueshme

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po zhvillon një takim me Përfaqësuesit e Shoqatës së Energjisë së Rinovueshme. Basha tha se fokusi kryesor do të...

Ju ka skaduar karta e identitetit? MB jep njoftimin për qytetarët

Ministria e Brendshme njofton të gjithë qytetarët se zyrat e aplikimit për pasaporta dhe karta identiteti janë të hapura dhe sot. Sipas Ministrisë, të gjithë...

Horoskopi 27 Shkurt 2021, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Kjo ditë do të shërbejë për të reflektuar, ku do të arrini të kuptoni atë që ju mungon vërtetë. Do të jeni të pavendosur...