E martë, 2 Mars, 2021
18 C
Tirana

Robert Berisha: Këngët e Elvanës dhe Arilenës në festival janë për varrim

Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Aperi Fest” me Eni Shehun, për të folur si për këngën e tij, ashtu edhe për këngët e tjera pjesëmarrëse në “Festivalin e RTSH-së”.

Këngëtari, i pyetur nga moderatori se ç’mendon për këngët që po konkurrojnë këtë vit, u shpreh se priste më shumë nga Elvana Gjata dhe Arilena Ara.

Sipas Robertit, këngët e tyre ishin “për varrim”, pasi i dukeshin tepër vajtuese.

“Po më vjen shumë keq ta them, por kam pritur më shumë prej Elvanës dhe Arilenës. Kanë këngë për varrime. Më vjen shumë keq se i kam kolege. Elvana gjithë karrierën e saj ka pasur këngë të mira, ndërsa kënga e festivalit më duket se nuk i ‘flen’ Elvanës”, ka deklaruar Roberti.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Arbitri mbylli ndeshjen, VAR ndërhyn dhe ndryshon rezultatin në minutën e 101

Një episod tejet i veçantë është regjistruar në kampionatit danez, në ndeshjen mes Kobenhagenit dhe Arahus. Ndeshja u mbyll në një barazim spektakolar 3-3, me...

Përshtypje nga takimi me 90-vjeçarin Gorbaçov dhe historia e Katovicës

Nga: Shpëtim Nazarko Kohë pas takimit me Gorbacovin në Terni të Italisë, shefi i Sant Egidios, Imzot Vincenzo Palia, më tregoi një copëz tjetër që...

Iu gjetën 250 mijë euro dhe 16 mln lekë, gjykata liron mjekun Edvin Prifti

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Krimit dhe Korrupsionit, (GJKKO) ka liruar mjekun kardiolog të QSUT-së, Edvin Prifti. Apeli ka shfuqizuar vendimin e mëparshëm atë...

COVAX do të shpërndajë 237 milion doza vaksinash në 142 shtete

Përfaqësues të programit të ndarjes së vaksinave COVAX thanë të martën se do të shpërndajnë 237 milion doza të AstraZeneca në 142 vende deri...

Lajçak nga Prishtina: Marrëveshja me Serbinë, brenda mandatit të qeverisë së re

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për bisedimet Kosovë – Serbi, Miroslav Lajçak, tha të martën se pret që marrëveshja për normalizimin e...