E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

Robert Aliaj ikën nga ‘Klan’-i. Ja ku do e shohim (foto)

Robert Aliaj i kishte dhënë provat se ishte familjarizuar me ‘Klan’-in, por tashmë një shtëpi e dytë për të do të jetë “Ora News”. Ai do të jetë sërish pjesë e ekranit, por me një format krejt ndryshe.

Roberti do të sjellë emisionin “Vetëm një natë” që do transmetohet çdo të shtunë, në orën 22:30 në “Ora News”.

Roberti përgjatë çdo të shtune do të udhëtojë në vende të ndryshme të Shqipërisë, për të sjellë më afër realitetin shqiptar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I rikthehet tumori pas 9 vitesh, qytetarët solidarizohen me Adriana Matoshin

Aktorja e njohur, njëkohësisht dhe deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi, njoftoi miqtë e ndjekësit e saj një ditë më parë me anë të një...

Si lindi alfabeti

Nga: Cody Cottier Anglishtja e shkruar, së bashku me shumicën e gjuhëve moderne, është aq shumë e lidhur me alfabetin e saj, saqë ne mund ta marrim atë sot si të mirëqenë. Në...

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...