E enjte, 29 Tetor, 2020
14.4 C
Tirana

Rivalitet me Monika Stafën? Beti Njuma sqaron thashethemet për largimin nga “Top Channel”

Më të lexuarat

‘Nuk ka qeveri e as opozitë’, Jozefina Topalli prezanton partinë e re

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli ka prezantuar forcën e re politike të kryesuar prej saj. Partia më e re që do garojë më 25 prill, quhet ‘Lëvizja...

Kodi Zgjedhor/ Venecia i kthen përgjigje Metës: Do e shqyrtojmë në dhjetor

Presidenti i Komisionit të Venecias, i ka dërguar një letër Presidentit Ilir Meta, lidhur me kërkesën e këtij të fundit për të dhënë një...

“5 mijë vende të reja pune dhe paga të larta”, Rama jep lajmin e shumëpritur

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, ka shkuar sot në Bathore, për të vizituar nga afër një...

“Jemi në skenarin e dytë”, Brataj tregon nëse rrezikohemi për një tjetër izolim

Kreu i Qendrës Kombëtare të Urgjencës, Skëndër Brataj, ka shuar kureshtjen nëse Shqipëria rrezikon një tjetër mbyllje për shkak të pandemisë. I ftuar në...

“Do përjetojmë situatën e Italisë”, mjekja shqiptare në Gjermani jep alarmin

Sikundër Franca, edhe Gjermania pritet të ashpërsojnë masat e kufizimit, teksa rritet numri i të infektuarve me koronavirus nëpër Evropë. Mjekja Marsela Ceno, e...

Bum infektimesh/Franca merr vendimin ekstrem, në karantinë për të paktën 1 muaj

Franca ndodhet mes pesë vendeve më të goditura në botë nga koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit, Franca ka regjistruar 33.417 raste të reja...

Solli shqiptarët nga Siria, kush është Gledis Nano i trajnuar nga FBI-ja

Gledis Nano, është shefi i Anti-Terrorit shqiptar që ka marrë pjesë vetë në operacionin e riatdhesimit të 5 shqiptarëve të parë nga kampi i...

Mbi 30 milionë kinezë banojnë ende në shpella, ja cila është arsyeja

Rreth 30 milion kinezë jetojnë ende në shpella. Dhe mbi 100 milionë të tjerë banojnë në shtëpi me një ose më shumë mure të...

Momente paniku në përkujtimoren e Kacifasit, vajzës me flamur i bie të fikët

Një vajzë e cila mbante flamurin shqiptar në festën e JO-së greke në Kelcyrë, ka humbur ndjenjat dhe i ka rënë të fikët. Aty ndodhej...

“Nuk debatoj me burra me zë të hollë”/Shpërthen Murrizi: Rruaj vetullat Vehap

Një situatë tallëse dhe aspak serioze është krijuar mbrëmjen e djeshme në “Open”. Shpeshherë situata ka dalë jashtë kontrollit, nga gjuha aspak etike e...

Gazetarja e njohur Beti Njuma ka sqaruar të gjitha thashethemet për largimin nga “Top Channel”. Mediat rozë hodhën dyshime se ka qenë rikthimi i koleges së saj, Monika Stafa në të njëjtin televizion, që ka ndikuar në vendimin për t’u larguar, për shkak të rivalitetit mes tyre.

Ajo ka pohuar faktin që ka marrë një ofertë të rëndësishme nga televizioni “Ora News”, dhe është duke e menduar momentalisht. Por sa i takon çështjes së rivalitetit, gazetarja e ka mohuar kategorikisht.

Lexo edhe :   Kudo me truprojë, si ndryshoi jeta e Luanës pas përndjekjes (FOTO)

“Nuk kam ndjerë rivalitet, as tani dhe as më parë! Ky është një fabrikim portalesh, për të fituar disa klikime. Lajme false!”, ka thënë ajo për “Blitz.al”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...