E shtunë, 24 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

Rikthehen maskat/3 persona terrorizojnë shoferin, i grabisin fugonin me banane

Tre persona të maskuar, kanë grabitur një fugon me banane në Fushë-Krujë. Teksa dukej se historia e maskave ishte lënë pas, duke iu referuar atentateve mafioze mesë shumti gjatë kohëve të fundit, historia është përsëritur.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në rrethrrotullimin e Thumanës.

Tre persona të maskuar, nën kërcënimin e mjeteve të forta kanë zbritur drejtuesin e mjetit dhe i kanë marrë fugonin me banane.

Pas njoftimit, uniformat blu kanë ushtruar kontrolle dhe është vënë në drejtim të mjetit, teksa e ka gjetur të braktisur në një fshat të Kurbinit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shembet ura në Siberi, bllokohet hekurudha më e gjatë në botë

Vërshimet si pasojë e reshjeve të furishme në Siberi kanë çuar në shembjen e një urë, duke e shkëputur hekurudhën siberiane, më e gjata...

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Kina njoftoi të premten se po vendos sanksione ndaj disa shtetasve amerikanë në përgjigje të sanksionimit nga ana e Shteteve të Bashkuara të shtatë...

KPK, pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Prokurorja Daniela Sulaj, e komanduar si inspektore pranë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, u përball të premten më 23 korrik me Komisionin e Pavarur...

Gjykata i refuzon kërkesën për liri, Hashim Thaçi mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka marrë vendim që t’i refuzohet kërkesa ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që ky i fundit të mbrohet në liri. Edhe...

Koronavirusi, Manastirliu tregon numrin e të vaksinuarve në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të vaksinuarve kundër koronavirusit në vend. Manastirliu bën me dije, se mbi 13...