E hënë, 20 Shtator, 2021
28.5 C
Tirana

Rënie e lehtë e dollarit dhe frangës zvicerane. Ç’po ndodh me monedhat e tjera?

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit dhe frangës zvicerane, ndërkohë paundi britanik dhe euroja kanë shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valutor të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.1                                    Shitet 103

Euro:                                  Blihet 121.6                                     Shitet 122.2

Paundi Britanik :                  Blihet 141                                       Shitet 142.1

Franga Zviceriane:               Blihet 111.5                                    Shitet 112.4

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Njihuni me këmbimin valutor, 18 shtator 2021

Shërbimet sekrete zbulojnë planin/ Parandalohet ekzekutimi i Zoran Zaev

Shërbimet sekrete greke dhe qeveria parandaluan një atentat ndaj kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, disa muaj pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Prespës...

Në politikën gjermane nuk përfaqësohen sa duhet migrantët

"What's your Heimat?" - cili është atdheu juaj u pyet W. Michael Blumental, drejtori që themeloi Muzeun Hebre në Berlin në vitin 2014. Për...

Pse berishizmi, është enverizimi i ri shqiptar

Nga: Mero Baze Kjo që po i ndodh Partisë Demokratike, Partisë së Punës, ka filluar ti ndodh në vitin 1991. Kur ajo filloi të reformohej...

VIDEO/Drogë, armë e vjedhje energjie, momenti i arrestimit të volejbollistit

Një volejbollist ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur me armë zjarri, municion luftarak dhe kokainë. Volejbollisti 26-vjeçar i identifikuar si Eraldo...

Debati në PD, Basha-Berisha na sjell edhe njëherë debatin për sovranitetin

Nga: Ben Andoni Në Shqipëri është e prerë dhe e menjëherë-pranueshme se nëse e thotë diçka apo e artikulon ambasadori i SHBA-së, atëherë deklarata ka...