Shqipëria

Rektorati i UT del me kërkesë zyrtare: Studentët të kthehen në mësim!

               Publikuar në : 14:02 - 11/01/19 M. S

Rektorati i Universitetit të Tiranës, ka apeluar ndaj studentëve, që t’i japin fund protestës dhe t’i rikthehen procesit mësimor në fakultete. Përmes një njoftimi thuhet se Rektorati i UT, kërkon nga studentët të ulen në auditore, ndërsa njofton shtyrjen e afatit për shlyerjen e tarifës së studimeve.

Gjithashtu, Rektorati njofton edhe zëvendësimin e orëve mësimore të humbura, për shkak të protestës.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT