E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Refuzoi vendimin e Kryemadhit, militantët e opozitës sulmojnë Ralf Gjonin: Ishte me porosi nga lart!

Militantët e opozitës kanë sulmuar me bojë të kuqe pak çaste më parë Ralf Gjonin, teksa po dilte nga dera e banesës së tij. Ai do të shkonte në Kuvend për të bërë betimin si deputet, kur një djalë i ri e ka sulmuar me bojë.

Personi në fjalë i cili po e priste tek dalja e pallatit, i është afruar dhe i ka hedhur bojë me shiringë drejt fytyrës dhe trupit të Gjonit.

Nuk dihet ende çfarë solucioni kimik është përdorur ndaj tij.

Gjoni konfirmon se një pjesë e mirë e bojës nuk hiqet nga lëkura, dhe ka djegie brenda syve.

Ai shprehet se prita dukej qartë që ishte e porositur nga lart.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...