E hënë, 6 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Refuzoi të drejtonte një program në ‘Top Channel’, moderatorja simpatike tregon arsyen

Moderatorja Arjola Shehu, ka rrëfyer se pas largimit nga Klan, ka pasur një ofertë nga “Top Channel” për të drejtuar një emision gjatë paradites, por e ka refuzuar.

Image result for arjola shehu

Këtë e ka bërë publike vetë ajo përgjatë një interviste në emisionin “Thumb”, ku theksoi se programi i ofruar nuk i përshtatej.

“Kam refuzuar të drejtoj një program që nuk më përshtatej, pasi u largova nga ‘Tv Klan’. Pata disa propozime të tjera për të bërë një emision paradite. Unë mendoj se nuk është momenti që të ndaloj me formate të tilla. Kam për të përjetuar gjëra të tjera përpara se të bëhem zonjë shtëpie. Ishte një propozim për të qenë në ‘Top Channel’, por nuk u konkretizua në fund fare”, tha Arjola.

Mesa duket moderatorja që dikur prezantonte emisionin “Kush vjen për drekë” dëshiron që të përjetojë gjëra të reja përpara se të bëhet një zonjë shtëpie.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...