E mërkurë, 28 Korrik, 2021
22.5 C
Tirana

Reagimi prekës i Izet Haxhisë nga komisariati turk: Jeto për mua, dashuria ime!

Me anë të një njoftimi pak më parë ish-truproja i Berishës, Izet  Haxhia njoftoi se u vetëdorëzua në policinë turke. Por ai ka reaguar sërish, dhe këtë herë ai ka një  mesazh për të dashurën e tij që jeton në Francë.

Duke i kujtuar se e do më shumë se veten, ai ka një kërkese për të dashurën. “Nga Ty kërkoj vetëm té bëhesh e fortë , ashtu siç ke karakterin tënd ,shpirtin tënd té bukur”- shkruan ai.

“Té dua shume me shume se jeten,se veten , Vetem TY té desha dhe do té dua deri ne frymen e fundit .Nga Ty kerkoj vetem té behesh e Forte , ashtu siç ke karakterin tend ,shpirtin tend té bukur . Tu sulen monstrat qé nga Shqipria e deri tek sherbimet sekrete ne France , qé té ndanin nga une ,me shantazhe ,kercenime per jeten tende e té bebave té tu , té lodhen , té semuren , por Ti Nuk do dorzohesh ,do jetosh per mua , per dashurine tone . Té duaaaaa pafund Dashuria ime e bukur e besnike …”, shkruan Haxhiaj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si mund të shmangen epidemitë

Numri i vdekjeve të raportuara nga COVID-19 ka kaluar 4 milionë, sipas Universitetit Johns Hopkins që regjistron infektimet dhe vdekjet. Në 100 vitet e...

Politikani lituanez dënohet me burg për spiunim për Rusinë

Një gjykatë në Lituani dënoi politikanin Algirdas Paleckis me gjashtë vjet burgim, pasi e shpalli fajtor për spiunim për Rusinë. Gjykata e rrethit Siauliai vendosi...

Lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas statistikave të publikuara nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti me...

Zgjedhje të parakohshme? Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se qeveria e Albin Kurtit nuk do të zgjasë shumë, duke paralajmëruar se në...

I pandehur me ish-ministrin Tahiri/ Rrëzohet kërkesa e Jaeld Çelës për liri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka rrëzuar  kërkesën e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela, për lirimin nga...