Rasti i prokurorit/Si i iku policisë 1 muaj më parë “Juli i Pashakos”

Policia ka shpallur në kërkim Julian Sulajn, pasi grupi hetimor zbuloi gjurmë të tijat në makinën që u përdor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj dhe shoqëruesve të tij. ‘Abcnews.al’ mëson ekskluzivisht nga grupi hetimor se Sula ishte duke përgatitur një tjetër atentat të bujshëm, në një qytet të rëndësishëm të vendit. Por nuk vijoi … Vazhdoni me leximin e Rasti i prokurorit/Si i iku policisë 1 muaj më parë “Juli i Pashakos”