Kryesore

Rama vizitë në Turqi, “kokë më kokë” me presidentin turk


               Publikuar në : 16:58 - 18/07/19 user tir

Kryeministri Edi Rama ndodhet aktualisht në Turqi, ku ka zhvilluar një takim me presidentin Rexhep Taip Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris.

Rama ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ndërkohë krah saj ka shkruar: “Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris”. Ende nuk dihet arsyeja e vizitës së Ramës dhe as detaje të bisedës së zhvilluar mes tyre.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT