E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Rama nxjerr videon nga protesta, ironizon me këtë skenë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me protestën e mbajtur sot nga opozita e bashkuar, e cila zgjati për 3 orë me radhë.

Ka qenë pikërisht momenti i lyerjes me bojë të godinës së Ministrisë së Brendshme nga një protestues, ai që kryeministri ka zgjedhur të publikojë në Instastory.

Sigurisht, nuk ka munguar as ironia e Ramës, i cili shkruan se ky produkt i ri për nxirjen e Shqipërisë është tashmë gati për eksport.

“Gati për eksport nëpër botë produkti më i ri për nxirjen e Shqipërisë”, shkruan kryeministri në videon e postuar, të cilën e shoqëron me një emoji kundërshtues të këtij akti.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Zbardhet ekspertiza mjekoligjore për vd*kjen e katër rusëve në Qerret

Afro 45 ditë nga humbja e jetës së katër turistëve rusë, Instituti i Mjekësisë Ligjore ka mundur të përcaktojë shkakun fillestar. Katër turistët rusë u...

“Do të të vras, mbys fare”, banori me skizofreni kërcënon fëmijët

Disa banorë në një lagje të Bashkisë Dimal, ose Urës Vajgurore, iu drejtuan emisionit “Stop” në Tv Klan për ndihmë, pasi fqinji i tyre...

“Si jemi gjallë pas xhirimeve në ato kushte”, Reshat Arbana nxjerr të pathënat

Reshat Arbana është pa dyshim një nga aktorët më të mëdhenj shqiptarë. Ka realizuar rreth 40 role, shumë syresh të paharrueshëm. Kur ishte fëmijë,...

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...