E enjte, 16 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Rama ftoi Bashën/ Kryemadhi: Nuk kam parë burrë që i lutet një burri 12 herë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka komentuar ftesën që kreyministri Edi Rama i bëri kryedemoratit Lulzim Basha, për bashkëpunim pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Në një prononcim të shkurtër për mediat nga Vlora, Kryemadhi tha se Rama është i mbaruar, dhe se nuk ka parë burrë që i lutet një burri për 24 orë 12 herë

Ndër të tjera, Kryemadhi u shpreh se në zgjedhjet e 25 prillit, LSI synon të marrë 4 mandate në qarkun e Vlorës.

Monika Kryemadhi: ”Jo, nuk është asnjë lloj tentative, unë nuk kam parë burrë që i lutet një burri për 24 orë 12 herë. Është i mbaruar. Pritshmëria e mia në Vlorë, 3 Vlora, një Saranda, 4!”

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E vetmja mënyrë për të trembur Ramën

Nga: Dritan Hila Tashmë që janë trajtuar të gjitha variablet e seriozitetit apo ambiguitetit të sjelljes së Bashës ndaj Berishës dhe pasojat që do ketë...

Nëndetëset me energji bërthamore, Kina denoncon paktin SHBA-Britani-Australi

Kina ka denoncuar një pakt historik të sigurisë midis SHBA, Britanisë së Madhe dhe Australisë, duke e përshkruar aleancën si "jashtëzakonisht të papërgjegjshme" dhe...

Mësimi nga mençuria e gjyqtarit Learned Hand

Nga: Irena Beqiraj Po jetojmë një periudhë të çmendur “skepticizmi” ndaj Amerikës. Mesazhet e shumë zyrtarëve të saj duken butaforike. Por historia na tregon që...

I zhdukur prej dy ditësh, 39-vjeçari gjendet pa shenja jete

Policia e Tiranës njofton se është gjetur pa shenja jete një 39-vjeçar në zonën e quajtur "Kodrat e Selitës". Policia ka indentifikuar viktimën, shtetasi...

“Shqipëria do monitorohet nga kamerat”, ministri Çuçi zbulon planin

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka zbuluar sot në Kuvend objektivat e dikasterit që ai drejton në 4 vitet e ardhshme të 'Qeverisë Rama'....