E diel, 20 Qershor, 2021
23.5 C
Tirana

‘Rama do të të hedhë si Tahirin’/Ish shefi i antidrogës-Lleshajt: Po të përdorin

Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani ka komentuar në postimin e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj për ngjarjen e ndodhur sot në Aeroportin e Rinasit.

Teksa komenton në statusin e faqes së Ministrisë së Brendshme, Zagani shprehet se shqiptarët janë në krah të policisë, përveç Ramës që nuk e ka kuptuar se është në krah të krimit të organizuar, ndërsa parashikon se Lleshaj do ketë fatin e Saimir Tahirit dhe Fatmir Xhafajt.

“E drejtë ..të gjithë shqiptarët janë në krah të policisë në luftë kundër krimit të organizuar, vetëm shefi yt Rama dhe disa syresh rreth tijë që nuk janë në krah të policisë sepse janë të varur nga krimi i organizuar, ndërsa ti akoma se ke kuptuar që u ç’gradove vetëm për të qenë i përdorur dhe të hidhesh si hodhi Sajen, Faten etj”, shkruan Zagani në një postim në ‘Facebook’.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Tragjike/ Lushnje, 17-vjeçarja humb jetën pasi ra nga pema

Një 17-vjeçare nga Lushnja humbi jetën pasi u rrëzua nga pema Raportohet se kanë qenë familjarët që e kanë dërguar me shpejtësi drejt spitalit të...

Euro 2020/ Mbyllet grupi A, Italia dhe Uellsi kalojnë, italianët me rekord

Itali-Uells 1-0 Italia barazoi rekordin e vet të të gjitha kohërave me 30 ndeshje si e pamposhtur pas një fitoreje 1-0 kundër Uellsit në Stadiumin...

Profil/ Ngolo Kante, 5 detaje domethënëse mbi “motorrin” e Francës

I vogli Kante Historia e Kantésë është e ngjashme me atë të shumë emigrantëve nga Afrika. Lindur në periferi të Parisit, nga një familje shumë...

Infektimet/ Shqipëria me vetëm dy raste të reja në 24 orët e fundit, 0 vdekje

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

Formula 1/ “Holandezi fluturues’ mund Hamiltonin në xhiron e parafundit

Max Verstappen rriti diferencën e pikëve nga vendi i dytë në kampionat pasi parakaloi pikërisht atë, të dytin, Lewis Hamilton në një duel tjetër...