E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Rama, Basha e Meta në gjumë, ish-ministri nxjerr fotot dhe ka një thirrje për ta

Ditën e djeshme ka bërë bujë fotoja e kreut të PD-së, Lulzim Basha, duke fjetur në avion. E në fakt, ai nuk është i vetmi që është fotografuar duke fjetur, pasi më parë janë publikuar edhe foto të Ramës apo Metës teksa po bënin ‘një sy gjumë’ gjatë fluturimit.

Lidhur me këtë, ka reaguar ish-ministri Ylli Manjani, i cili ka postuar fotot e tyre, të cilëve u sugjeron që të flenë në shtëpitë e krevatet e tyre.

“Hajdeni more të flini në shtëpitë e krevatet tuaja!”, shkruan Manjani me ironi, si për të thënë që as në Shqipëri, s’po bëjnë ndonjë hap përpara por janë në gjendje gjumi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foto me Sorosin, Berisha i akuzon se projektuan ndarjen e Kosovës

Ish-kryeministri Berisha është revoltuar pas një fotoje të shpërndarë nga kryeministri Rama krahë George Soros. Rama zbuloi në rrjetet sociale se është takuar në...

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...