E martë, 9 Mars, 2021
8 C
Tirana

“Ra në greminë në Dukagjin”, efektivi i RENEA-s në rrezik për jetën

Më herët ditën e sotme u raportua se efektivi i Reneas Bledar Beluli ishte rrëzuar nga një lartësi e konsiderueshme dhe kishte rënë në një humnerë në Dukagjin të Shkodrës.

Nga informacionet e fundit, raportohet se ai është në rrezik për jetën. Rënia ka qenë e rëndë dhe ai ka thyer duart dhe disa brinjë. Gjithashtu, ai ka dhe dëmtime të legenenit, të cilët e bëjnë të pamundur lëvizjen e tij.

Ndërkohë, që i vetmi opsion për të ngelet transporti me anë të helikopterit. Edhe pse ka pasur një mobilizim të policisë drejt vendngjarjes, Panorama raporton se autoritetet po veprojnë me shumë ngadalësi, çka e rrezikon edhe më shumë gjendjen e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zbardhet lista e plotë e kandidatëve të PS për zgjedhjet e 25 prillit

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste e cila zgjati për disa orë pasditen e sotme. Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Ball ka...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS mes kryeministrit Edi Rama dhe Ditmir Bushatit

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

Dalin emrat e parë nga PS/ Rama në Durrës e Vlorë, Majko i 19-ti në Tiranë

Dalin emrat e parë të kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit nga radhët e Partisë Socialiste. Mësohet se kryeministri Edi Rama do të kandidojë...

Zgjedhjet e 25 prillit, Facebook paralajmëron partitë politike

Platforma sociale, “Facebook” ka bërë një thirrje për partitë politike, duke u kërkuar atyre të jenë transparente për mënyrën se si do të financojnë...

Meta rikthehet në krye të LSI-së, nëse fiton Rama? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, shprehet e bindur se opozita e bashkuar, në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të marrë...